blank

Hayatınızı aydınlatmak için en iyilerini tasarlayıp üretiyoruz.

Instagram
Gümüşsuyu Cd. Dalgıç İş Hanı No:3/2 Davutpaşa / Zeytinburnu / İstanbul Bereketzade Mahallesi Okçumusa Cd. Yücel İş Merkezi No:13 Karaköy / Beyoğlu / İstanbul Kümbethatun Osb mahallesi 3. Cadde D:3 Merzifon / Amasya

Bizi Arayın +90 212 434 00 00

Aydınlatma Ürünleri | Masialux | Hayatınızı aydınlatır.

blank

AKILLI AYDINLATMAYA UZAKTAN ERİŞİM CASAMBI

Trend Aydınlatma teknolojisi CASAMBI ile ışığa hükmetmek artık çok kolay!

Günümüzde aydınlatma bir mekanı ışıklandırmanın ötesine geçmiştir. Son teknoloji  CASAMBI çözümüyle LED aydınlatma bir üst boyuta taşınmıştır.

Trend Aydınlatma teknolojisi CASAMBI ile oluşturulmuş sistemlerde, bir mekandaki tüm aydınlatmayı Bluetooth ile kurulan bir ağ  ve mobil cihazlarla  kontrol etmek mümkün. Kablosuz ışık yönetimi CASAMBI, LED modülüne sahip armatürlerde, DALI veya 12-24 Volt sabit gerilimli sürücüler üzerinden kontrol edilebilmektedir.
CASAMBI teknolojisi yaklaşık 127 ışık noktasına kadar Bluetooth ile kontrol sağlamayı kullanıcılara sunuyor. Bu teknolojiyle ışığı azaltmak, çoğaltmak, açmak, kapatmak gibi eylemleri  bluetooth ile kurulan bir ağ  ve mobil cihazlarla  kontrol etmek çok kolay.Ayarlanabilir Beyaz aydınlatma armatürleri renk sıcaklığını kullanıcının isteklerine uyacak şekilde değiştirebilir.

Trend Aydınlatma teknolojisi CASAMBI, herhangi bir ek inşaat çalışması gerektirmez. IOS veya Android tabanlı mobil cihazlarla uyumlu olarak Bluetooh üzerinden çalışan sistemin en büyük avantajlarından birisi, DALI sinyal kablolarının çekilmesine ihtiyaç olmaması. Böylece sistem kurulum maliyetlerinde, bütçe ve işgücü anlamında büyük bir tasarruf yakalanabiliyor ve aynı zamanda kablo karmaşası da ortadan kalkıyor.Geleneksel aydınlatmayı güncellemek için ideal ve teknolojik bir çözümdür. Üstelik kullanım alanlarının neredeyse hiçbir sınırı yok. Evlerden otel odalarına, mağazalardan restoranlara, aydınlatmanın fark yarattığı mekanlarda LED sisteminin kontrolü artık akıllı telefonlardan veya tabletlerden yapılabiliyor.
 CASAMBI teknolojisi sayesinde, ipad veya cep telefonunuzla ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı aydınlatma sayesinde tasarruf da sağlarsınız.

Trend Aydınlatma teknolojisi CASAMBI konforunu yaşamak ve aydınlatma armatürlerinin sürekli olarak gelişimini, geldiği son noktayı ve son teknolojik aydınlatma sistemlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken, Masialux müşteri temsilciniz ile iletişime geçmek.

Yorum Gönder