Hayatınızı aydınlatmak için en iyilerini tasarlayıp üretiyoruz.

Instagram
Gümüşsuyu Cd. Dalgıç İş Hanı No:3/2 Davutpaşa / Zeytinburnu / İstanbul Bereketzade Mahallesi Okçumusa Cd. Yücel İş Merkezi No:13 Karaköy / Beyoğlu / İstanbul Kümbethatun Osb mahallesi 3. Cadde D:3 Merzifon / Amasya

Bizi Arayın +90 212 434 00 00

Image Alt

Hakkımızda

d

Yeni ürünlerimizi yıl boyunca internet sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kalite politikamız; “İyi ürün referanstır” sözünü ilke edinerek Masialux’da her zaman için kalite ön planda tutulmuştur. AR-GE çalışmasından başlayan kalite politikası ürün montajına kadar devam eder. Kullanılan malzemeler öncelikle insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyecek şekilde seçilir ve buna göre üretim aşaması başlar.

Tarihimiz

2005 yılında kurulan ve 2009 yılında profesyonel iş hayatına başlayan MASIA aydınlatma kısa sürede birikmiş bilgi birikimi ile MASIALUX markasıyla tanınmıştır. MASIALUX, gerek üretim gerekse satış noktasında tecrübeli isimleri bünyesinde barındırarak ve Avrupa standartlarındaki ürün kalitesiyle Asya’dan Avrupa’ya 28 ülkeye ihracat ile pazarlama ağını genişletti.Ürün yelpazesi genişliği arkasında ürün garantisi ve teknik alt yapısını beraberinde getirir. Bu altyapı çalışmaları MASIALUX’ün çekirdek kadrosunu oluşturmakta ve son kullanıcıya kadar takibi yapılmaktadır. Son zamanlarda dünyamız içinde bulunduğu küresel şartları yakından takip eden ekibimiz ENERJI ODAKLI ürün yelpazesini genişletmiş ve bu konuda önder olacak yenilikleri ilk olarak ülkemize kazandırmıştır. Aynı zamanda mekan estetiği konusunda hem kendi bünyesinde hem de çözüm ortakları ile beraber çalışmakta ve daha keyifli daha zevkli ürünler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Buradan çıkacak sonuç ile hem estetik hem tasarruflu, aynı zamanda daha dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktadır. 2018 yılında trend ürünleri ve konsept alanları için daha özel bir ürün koleksiyonu hazırladık.

3
Mağazalar
47
Ülkeler
11
Sertifikalar
120
Çalışanlar

Üretim Politikamız

a

2018-2020 Yılları arasında aydınlatma sektörü bünyesinde teknik ölçüm değerleri en üst seviyede ürün ağına sahip olmayı amaçladık.

2020-2023 Aydınlatma sektörüne yön veren yurt dışı ihracat kapasitesini yurt içi satış grafiğinin üzerine çıkarmış öncü firmalar arasında olmayı planlıyoruz.

Masialux aydınlatma elektrik armatür led spot sıva altı ve sıva üstü sarkıt ürünler üretmektedir
Tplam üretim alanlarımız 13.500 metre kare.

Kalite Politikamız

a

Zamana riayet ve kalite odağı temel prensibimizdir. Entegre üretim tesislerimizi, teknik karomuz ve üniversite desteği ile bütünleştirerek sahip olduğumuz değerleri korumak firma misyonumuzdur.

“İyi ürün referanstır” sözünü ilke edinerek Masialux’da her zaman için kalite ön planda tutulmuştur. AR-GE çalışmasından başlayan kalite politikası ürün montajına kadar devam eder. Kullanılan malzemeler öncelikle insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyecek şekilde seçilir ve buna göre üretim aşaması başlar.

Sertifikalarımız

a
Message Us on WhatsApp