blank

Hayatınızı aydınlatmak için en iyilerini tasarlayıp üretiyoruz.

Instagram
Gümüşsuyu Cd. Dalgıç İş Hanı No:3/2 Davutpaşa / Zeytinburnu / İstanbul Bereketzade Mahallesi Okçumusa Cd. Yücel İş Merkezi No:13 Karaköy / Beyoğlu / İstanbul Kümbethatun Osb mahallesi 3. Cadde D:3 Merzifon / Amasya

Bizi Arayın +90 212 434 00 00

Gizlilik politikası

MERZİFON TİCARET VE SANAYİ ODASI 724966 Nolu sicil kaydı ile MASİALUX AYDINLATMA SAN VE TİC A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren masialux.com kullanıcıların site üzerinden alışveriş ve bilgi amaçlı vermiş olduğu bilgileri Gizlilik Politikası ile belirtilen amaçlar dışında kullanmayacak ve izinsiz olarak üçüncü kişiler ve kurumlar ile paylaşmayacaktır.Tüm kredi kartı ile alışverişler  Masialux.com  adresinden bağımsız olarak ilgili banka ve ödeme sistemleri tarafından online olarak gerçekleşir. Bu işlemler esnasında masialux.com hiçbir şekilde bilgilerinizi göremez ve kayıt altına alamaz. Bu bilgiler aynı zamanda üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. masialux.com web tarayıcılarının cookie denilen teknik bir yol ile kullanım alışkanlıklarına dair bilgileri edinebilir. Kullanıcılar bu bilgilerin görüntülenmesini istemiyorsa web tarayıcılarında yapacakları ayarlamalar ile bu bilgileri saklayabilirler.

masialux.com web adresinde bulunan tüm görsel bilgi ve tasarımlar MASİALUX AYDINLATMA SAN TİC A.Ş.’Ye aittir. Bu görseller ve bilgiler  kullanılamaz.

MASIALUX SAN TİC A.Ş. bir ÜRETİCİ FİRMADIR.. Markalarının ve ürünlerinin garanti ve güvencesi kendi kapsamındadır.

Üyelerimize – Müşterilerimize ait bilgiler yasal çerçeveler sınırları içerisinde ilgili kurumlara açıklanabilir. (Maliye ve Güvenlik Güçleri gibi)  Ayrıca MASİALUX AYDINLATMA SAN TİC A.Ş. bünyesinde bulunan diğer sitelerde email, telefon ve diğer bilgiler promosyon, reklam, pazarlama ve kartlandırma uygulamalarında iş ortakları ve tedarikçileri tarafından paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Kullanıcılar ve müşteriler üyelikten ayrılmak için Masialux.com web adresine üyelik girişi yaparak veya masia@masialux.com adresine e-posta göndererek üyeliklerini iptal ettirebilirler.